Në ditën e zyrtarizimit të fejesës së Robin Krasniqi, kështu reagon ish gruaja e tij Heidi Lushtaku - Gazeta Express

Në ditën e zyrtarizimit të fejesës së Robin Krasniqi, kështu reagon ish gruaja e tij Heidi Lushtaku

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 20:27

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi zyrtarizuan sot fejesën e tyre dhe së shpejti dasmën, por pak kush u morë me ishin e Robinit, që është ish Mis Kosova dhe modelja Heidi Lushtaku

Robini dhe Heidi ishin së bashku për më shumë se tri vite.

Lexo Edhe:

Por, papritur ata kishin vendosur që t’i japin fund lidhjes se tyre dhe të vazhdojnë të dy në rrugë të ndara.

Derisa Robini e ka zyrtarizuar fejesën e tij, për statusin e Heidit ende nuk dihet, por ajo çka dihet është se Heidi pikërisht në këtë ditë e ka postuar në Instagram një fotosesion të saj të fundit.

Edhe pse modelja nuk ka treguar se për cilën kompani ka modeluar, ajo ka treguar fotografin e tyre ku në poshtë fotografive ka shkruar: Me tregoni tregimin se sa e afërt jam me Jonathan Goehler.

Kujtojmë se Goehler është një fotograf i njohur i modeleve në Zvicër. Ai është i njohur sidomos për fotografitë e bëra në portret. /GazetaExpress/