Në 30 minuta 4 të shtruar të ri në spitalin Covid - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 11:55

Me i fundit

Në 30 minuta 4 të shtruar të ri në spitalin Covid

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 11:55

Numri i të prekurve me Covid në 24 orët e fundit qëndronte në shifrën 82 persona, por duket se në spitalin infektiv po shtohen me shpejtësi dhe numrat e pacientëve që kërkojnë kujdes mjekësor.

Vetëm për 30 minuta, në spitalin Covid në Tiranë janë paraqitur katër pacientë të rinj nga rrethet e vendit. Neës24 mëson se pacientët janë mbi 60 vjeç, ndërsa më i moshuari, një 80 vjeçar, është përcjellë në spital në gjendje të rënduar./Express