Ndryshimi i papritur i Gentës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/05/2020 11:59

Ndryshimi i papritur i Gentës

Rozë

Gazeta Express

24/05/2020 11:59

Genta bën ndryshimin e papritur në pamje.

Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me rezultatin ajo është shumë e kënaqur.

Genta është bërë bjonde dhe poashtu i ka prerë flokët, shkruan rtv21.tv “Në dashuri me ngjyrën e re të flokëve”, ka shkruar Genta krahas njërës video të publikuar në InstaStory.

Sa i përket projekteve muzikore, 35-vjeçarja është duke punuar në bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio të cilin pritet ta publikojë së shpejti.