Ndodhej me pushime, këngëtares së famshme i grabisin banesën 6 milionë $ - Gazeta Express
string(69) "ndodhej-me-pushime-kengetares-se-famshme-i-grabisin-banesen-6-milione"

Ndodhej me pushime, këngëtares së famshme i grabisin banesën 6 milionë $

Rozë

Gazeta Express

15/08/2022 9:33

Mariah Carey ka rënë pre e një grabitjeje teksa ndodhej me pushime. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në muajin Korrik, kur këngëtarja ishte me pushime në Capri, Itali. Sipas mediave të huaja, disa persona kanë grabitur shtëpinë e saj në Atlanta që vlen 5.6 milionë dollarë.

Mediat e huaja raportojnë se policia ka konfirmuar vjedhjen por nuk ka ndarë informacione për shkak se hetimi vijon ende. Carey bleu shtëpinë me nëntë dhoma gjumi dhe 13 banjo në nëntor të vitit 2021. Shtëpia përmban gjithashtu një pishinë, fushë tenisi dhe një shesh për lojëra.

Lexo Edhe:

Nuk ishte e qartë menjëherë se çfarë ishte vjedhur nga shtëpia e këngëtares prej 5.6 milionë dollarësh

Carey bleu shtëpinë me nëntë dhoma gjumi dhe 13 banjo përmes një besimi në nëntor të vitit 2021. Pasuria përmban një shesh lojrash, pishinë dhe fushë tenisi

E fundit: Një shtëpi në Atlanta që i përkiste Mariah Carey, 53, u grabit muajin e kaluar ndërsa ajo ishte me pushime.  Ajo u rrëmbye në LA në 2019. /abcnews.al

E fundit: Një shtëpi në Atlanta që i përkiste Mariah Carey, 53, u grabit muajin e kaluar ndërsa ajo ishte me pushime.  Ajo u rrëmbye në LA në 2019