Ndodh prapë në Për’puthen: Erika godet shuplakë Buçin - Gazeta Express
string(51) "ndodh-prape-ne-perputhen-erika-godet-shuplake-bucin"

Ndodh prapë në Për’puthen: Erika godet shuplakë Buçin

TV/Film

Gazeta Express

02/04/2024 20:32

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Përputhen.

Erika duket se është bërë xheloze, pas takimit të Buçit me Klaudian dhe ka shpërthyer në studio.

Lexo Edhe:

Pasi pa takimin, ajo u çua nga vendi i saj dhe iu drejtua Buçit: S’ke të drejtë më ta përmendësh emrin tim, mos guxo!

Pas kësaj ajo e qëllon fort me shuplakë, ndërsa të gjithë në studio u shokuan.