Ndodh e papritura, Atdheu e puth në buzë, Sara e zhvesh që në takim të parë - Gazeta Express

Ndodh e papritura, Atdheu e puth në buzë, Sara e zhvesh që në takim të parë

Rozë

Gazeta Express

18/02/2021 19:34

Në takimin mes mes Sarës dhe Atdheut, ka ndodhur shumëçka dhe nuk kishte si të përfundonte më ndryshe, përveç se me një puthje.

Ky takim mes tyre nisi duke u treguar shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Dyshja e zhvilloi takimin në një poligon qitjeje. Atdheu i tha se nëse do të qëllonte tek e kuqja do t’i jepte dënim Sarës. Pasi qëlloi në shenjë, Atdheu e puthi në buzë Sarën, madje edhe ajo ia ktheu.

Por nuk mjaftoi me kaq, Sara i hoqi xhaketen Atdheut për t’i parë trupin.

“Paske shumë tatuazhe, çfarë simbolizojnë këto,” pyeti Sara.