“Ndjehem sikur jam ilaçi i të gjithëve, por ku është i imi?” - Gazeta Express
string(56) "ndjehem-sikur-jam-ilaci-i-te-gjitheve-por-ku-eshte-i-imi"

“Ndjehem sikur jam ilaçi i të gjithëve, por ku është i imi?”

Yjet

Gazeta Express

28/03/2024 22:47

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë, lajme të cilat Ledri i ka pohuar edhe publikisht.

Teksa herë pas here duket sikur janë thumbuar në rrjete sociale, ditën e sotme ka qenë Sara e cila duket se ka zbuluar si ndihet pas gjithë kësaj historie.

Lexo Edhe:

“Ndjehem sikur jam ilaçi i të gjithëve, por ku është i imi?”- ka shkruar ajo, duke na treguar kështu se ndoshta “ajo ndihet e lënduar” dhe po kërkon për “ilaçin” e saj.