Ndizet debati mes Eglës dhe Julit: Ik o interesaxhi - Gazeta Express
string(50) "ndizet-debati-mes-egles-dhe-julit-ik-o-interesaxhi"

Ndizet debati mes Eglës dhe Julit: Ik o interesaxhi

TV/Film

Gazeta Express

16/04/2024 19:35

Pak orë para “Prime”, në shtëpinë e “Big Brother Vip” janë ndezur sërish debatet.

Teksa ndodheshin në oborrin e shtëpisë, Juli dhe Egla kanë debatuar sërish. Kjo e fundit i thotë aktorit se shkon të banorët ku ka më shumë interes dhe ku kërkon vëmendje.

Lexo Edhe:

Nga ana tjetër, Juli i është përgjigjur duke i thënë se qëllimi i Eglës është të viktimizohet dhe të bëjë skema për të marrë vëmendje.  Më pas aktori është larguar nga vendi ku po debatonin, i nervozuar.

Kujtojmë se Egla është një nga banoret e nominuar dhe pritet të zbulohet spektaklin e sotëm nëse do i shpëtojë eliminimit apo jo.

Për më shumë shihni videon më poshtë: