Ndeshje spektakolare, por s’ka fitues mes Liverpoolit dhe Brightonit - Gazeta Express
string(66) "ndeshje-spektakolare-por-ska-fitues-mes-liverpoolit-dhe-brightonit"

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 17:55

Ndeshje spektakolare, por s’ka fitues mes Liverpoolit dhe Brightonit

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 17:55

Ka përfunduar në barazim 3:3 ndeshja mes Liverpoolit dhe Brightonit, e vlefshme për xhiron e nëntë në Premierligë.

Mysafirët kishin epërsi të dyfishtë, falë golave të Trossard, para se Liverpooli të përmbyste gjithçka, shkruan Gazeta Express..

Lexo Edhe:

Firmino me dy gola dhe autogoli i Webster i dhanë epërsinë vendasve, por një gol i Trossard, që kompletoi hat-trikun e mbylli këtë ndeshje pa fitues.

Me këtë barazim, Brighton tani shkon në kuotën e 14 pikëve në vendin e katërt, kurse Liverpooli bie në pozitën e nëntë me 10 pikë gjithsej. /Gazeta Express/