Ndeshje interesante në hendbollin e Kosovës - Gazeta Express
string(43) "ndeshje-interesante-ne-hendbollin-e-kosoves"

Sporte tjera

Gazeta Express

17/03/2024 13:56

Ndeshje interesante në hendbollin e Kosovës

Sporte tjera

Gazeta Express

17/03/2024 13:56

Gjatë ditës së sotme në Hendbollin e Kosovës në Superligë të meshkujve dhe të femrave do të zhvillohen katër ndeshje interesante.

Në Superligën e meshkujve luhen dy ndeshje, në xhiron e javës së 21-të, duke filluar nga ora 19:00.

Lexo Edhe:

Vëllaznimi ballafaqohet me Vushtrrinë ndërsa Besa Famagas me Kastriotin.

Ndërkaq në Superligën e femrave në xhiron e javës së 13-të, po ashtu zhvillohen dy ndeshje.

Duke filluar nga ora 15:00, Vushtrria do të përballet me Istogun, kurse nga ora 18:30, Ferizaji pret Prishtinën.