Ndeshja Shqipëri-Itali, Ambasadori francez: Kolegu im Malaj dhe Kurti kërcyen nga gëzimi pas golit të parë - Gazeta Express
string(104) "ndeshja-shqiperi-itali-ambasadori-francez-kolegu-im-malaj-dhe-kurti-kercyen-nga-gezimi-pas-golit-te-pare"

Lajme

Gazeta Express

15/06/2024 22:06

Ndeshja Shqipëri-Itali, Ambasadori francez: Kolegu im Malaj dhe Kurti kërcyen nga gëzimi pas golit të parë

Lajme

Gazeta Express

15/06/2024 22:06

Ambasadori francez në Kosovë Olivier Guerot ka shpërndarë një fotografi, për të cilën thotë se kryeminsitri Albin Kurti dhe ambasadori shqiptar në Kosovë, Petrit Malaj kanë kërcyer nga gëzimi kur Shqipëria shënoi golin e parë.

Guerot fotogafinë e ka shpërndarë në platformën X, kështu duke treguar se lojën mes Shqipërisë dhe Italisë që po zhvillohet në kuadër të Kampionatit Evropian po e shikojnë së bashku me Kurtin e Malajn.

Lexo Edhe: