Ndërpritet ndeshja Trepça - Bashkimi, shkak bëhen tifozët - Gazeta Express
string(54) "nderpritet-ndeshja-trepca-bashkimi-shkak-behen-tifozet"

Sport

Gazeta Express

13/09/2023 20:25

Ndërpritet ndeshja Trepça – Bashkimi, shkak bëhen tifozët

Sport

Gazeta Express

13/09/2023 20:25

Basketbolli në Kosovë duket se do të përballet me problemet e njëjta edhe këtë sezon.

Basketbolli u rikthye sot me ndeshjet e para çerkefinale në Superkupë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Megjithatë, ndeshja mes Trepçës dhe Bashkimit është ndërprerë shkaku i tifozëve. Ishin tifozët mitrovicas që ndezën mjete piroteknike brenda palestrës, gjë që është e ndalur.

Të pranishëm në palestrën “13 Qershori” të Suharekës janë edhe tifozët e Bashkimit. /Gazeta Express/