“Ndalma”, kënga e re e Alban Skenderaj dhe Lyrical Son - Gazeta Express
string(51) "ndalma-kenga-e-re-e-alban-skenderaj-dhe-lyrical-son"

“Ndalma”, kënga e re e Alban Skenderaj dhe Lyrical Son

Muzike

Gazeta Express

13/04/2022 22:17

Dyshja Alban Skenderaj dhe Lyrical Son kanë lansuar një këngë të re sonte me titull “Ndalma”

Alban Skenderaj vazhdon që të gjejë reperë për të lansuar këngë të reja.

Lexo Edhe:

E tillë është edhe kënga e re e tij që ai e sjell sonte me Lyrical.

“Ndalma” është një këngë me producentë Lorenc Aliaj ndërkaq muzika dhe teksti i saj është shkruar nga vet këngëtarët. /GazetaExpress/