Ndahet çifti i njohur pas dy vitesh lidhje - Gazeta Express
string(42) "ndahet-cifti-i-njohur-pas-dy-vitesh-lidhje"

Ndahet çifti i njohur pas dy vitesh lidhje

Rozë

Gazeta Express

23/06/2022 10:05

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarëe pas dy vitesh lidhjeje. Dyshja e famshme, të cilët u lidhën në vitin 2020, thuhet se janë ndarë prej afro dy javësh. Lajmin e kanë konfirmuar për mediat e huaja burime pranë modeles së njohur.

“Kendall ndihet sikur janë në rrugë të ndryshme”, tha një burim, ndërsa një tjetër tha se të dy “kanë pasur diskutime për të ardhmen e tyre, por nuk janë në të njëjtën faqe”. Burimi theksoi se problemet nisën pasi u kthyen nga dasma e Kourtney Kardashian.

Lexo Edhe:

Kendall Jenner, Devin Booker, Instagram

Kendall i tha Devinit se ajo “dëshironte hapësirë ​​dhe kohë”, sipas burimit por shton se “Ata kanë qenë në kontakt që atëherë dhe kujdesen për njëri-tjetrin”. Megjithatë, mund të mos jetë një ndarje e përhershme, siç vë në dukje burimi i brendshëm pasi shpresojnë që të rikthehen.

Kendall Jenner dhe Devin Booker

/abcnews.al