Ndahen skuadrat përfundimtare në “T’ka mami yll”, konkurentja shpërthen në lot: Nuk jam dakort - Gazeta Express

Ndahen skuadrat përfundimtare në “T’ka mami yll”, konkurentja shpërthen në lot: Nuk jam dakort

Rozë

Gazeta Express

13/10/2021 17:41

Janë ndarë në skuadrat përfundimtare konkurentët e Dance Reality Shoë “T’ka mami yll”.

Mirëpo, para marrjes së këtij vendimi, fëmijët kanë shprehur dëshirat e tyre se me kë nga trajnerët dëshirojnë të jenë mes Dorit dhe Frankos.

Lexo Edhe:

Madje, Kejsi ka shpërthyer në lot pasi nuk ka qenë dakort me vendimin paraprak, por që në fund qëlloi në skuadrën që preferonte.

“Më përshtatet më shumë stili i Dorit. Nuk jam dakort”, tha ajo mes lotëve.

Situata ka ndryshuar në fund, por emocionet nuk ishin plotësisht pozitive, pasi disa konkurentë nuk e pëlqyen skuadrën me të cilën do të garojnë./abcnews.al