Natalya shfaqet tamam si modele në Bahame - Gazeta Express
string(41) "natalya-shfaqet-tamam-si-modele-ne-bahame"

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 21:48

Natalya shfaqet tamam si modele në Bahame

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 21:48

Natalya Wright ka treguar format e saj në bikine të kafta teksa është parë duke marrë diell në udhëtimin e saj në Bahame

Natalya Wright është dukur as më pak e as më shumë sensacionale teksa ka treguar trupin e saj në bikine të masës së vogël e ku ka treguar trupin e saj në Instagram të martën.

Lexo Edhe:

Modelja 21 vjeçare, e cila është motra e vogël e yjeve të televizionit Mark dhe Jess Wright, ka pasur të veshur bikine të kafta teksa është duke pushuar në resortin Baha Mar të Bahameve.

Natalya ka treguar trupin e saj të tonifikuar teksa është në një udhëtim pune ku do të pozojë për ca kapela dielli. /GazetaExpress/