Natalie Portman ribashkohet me burrin e saj - Gazeta Express
string(43) "natalie-portman-ribashkohet-me-burrin-e-saj"

Natalie Portman ribashkohet me burrin e saj

Rozë

Gazeta Express

24/02/2024 14:27

Natalie Portman u fotografua me bashkëshortin e saj, Benjamin Millepied dhe dy fëmijët e tyre të enjten në Los Anxhelos, pasi mori vëmendjen rreth çështjeve të saj martesore në edicionin e fundit të revistës Vanity Fair, shkruan DailyMail.

Aktorja fituese e çmimit Oscar, dhe Millepied, u fotografuan me dy fëmijët e tyre, djalin Aleph, 12 vjeç dhe vajzën Amalia, gjashtë, në shëtitje në Kaliforninë Jugore.

Lexo Edhe:

Aktorja dukej se ishte në humor të mirë gjatë ditës, gjatë shëtitjes me familjen e saj./Klan Kosova