Nata e Pogradecit të shtunën mbrëma në Soirée - Gazeta Express

Nata e Pogradecit të shtunën mbrëma në Soirée

Rozë

Gazeta Express

15/04/2021 11:41

Edhe për këtë të shtunë ‘’Soiree’’ ka përgatitur një edicion fantastik për shikuesit e T7 dhe ABC.

Kjo e shtunë me Jonida Shehun dhe Genc Salihun i dedikohet qytetit të Pogradecit, shkruan GazetaExpress.

Biseda të ngrohta për liqenin frymëzues, mjelmat, koranin, për Lasgushin & Mitrushin, të shoqëruara me një gotë verë ashtu siç dinë të bëjnë më mirë pogradecarët .

Një atmosferë që nuk duhet ta humbisni: