Nasimi tregon se si e futi në thes Daut Haradinajn dhe e ngrehu zvarrë nëpër ara - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

15/08/2020 15:49

Nasimi tregon se si e futi në thes Daut Haradinajn dhe e ngrehu zvarrë nëpër ara

Lajme

Gazeta Express

15/08/2020 15:49

Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj ka qenë i ftuari i radhës i rubrikës “n’Katun” të emisionit veror “SONTE”.

Ai ka folur për jetën e tij, duke treguar kështu se çfarë fëmije ka qenë. Po ashtu ka rrëfyer se si prindërit e kanë këshilluar që vazhdimisht të lexojë libra

Ndër të tjera ka treguar se e ka futur në thes deputetin e AAK’së, Daut Haradinajn dhe e ka ngreh zvarrë nëpër tokë.

Për më shumë shikoni intervistën në linkun e mëposhtëm nga gazetarja Syzana Hajradini. /GAZETAEXPRESS/.

SONTE | N’Katunin e Nasim Haradinaj

Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7