Napoli vs Milan, gati për objektivin e përbashkët - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

12/07/2020 20:45

Me i fundit

Napoli vs Milan, gati për objektivin e përbashkët

Instant

Gazeta Express

12/07/2020 20:45

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Napolit dhe Milanit.

Napoli është në kuotën e 51 pikëve në pozitën e gjashtë, kurse Milan 49 në pozitën e shtatë – çka do të thotë se do të jenë 90 minuta të zjarrta për një vend që dërgon në Europa League.

Ky është objektivi i të dy skuadrave dhe do të luftojnë deri në fund të sezonit për ta arritur atë, raporton Gazeta Express.

Ndeshja starton nga ora 21:45, raporton Gazeta Express.

Napoli:

Milan: