Napoli dhe Roma luajnë për të njëjtin objektiv, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

05/07/2020 20:49

Napoli dhe Roma luajnë për të njëjtin objektiv, formacionet zyrtare

Instant

Gazeta Express

05/07/2020 20:49

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Romës.

Diferenca mes tyre është tri pikë, Napoli kërkon të hyjë në zonën që dërgon në Europa League, derisa Roma të ruajë pozitën e pestë, raporton Gazeta Express.

Napoli:

Roma: