Napoli dhe Lazio janë duke barazuar pas 30 minutave lojë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

01/08/2020 21:22

Napoli dhe Lazio janë duke barazuar pas 30 minutave lojë

Futboll

Gazeta Express

01/08/2020 21:22

1-1 është rezultati në mes të Napolit dhe Lazios në San Paolo

Të parët që kaluan në epërsi ishin Napoli.

Ishte Fabio Ruiz që shënoi një supergol nga largësia në minutën e nentë.

Lazio do të reagonte pak më vonë ku gol do të shënonte fituesi i Këpucës së Artë në Europë, Ciro Immobile në minutën e 22-të, duke arritur kështu në kuotën e 36 golave në Serie A italiane. /GazetaExpress/