Napoli-Barcelona, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(36) "napoli-barcelona-formacionet-zyrtare"

Napoli-Barcelona, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

21/02/2024 20:00

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Napolit dhe Barcelonës.

Kjo ndeshje është e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Dueli i parë do të zhvillohet në Itali, teksa nga minuta e parë për Napolin do të jetë edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Formacionet zyrtare: