Nader i jep hijeshi oqeanit - Gazeta Express
string(27) "nader-i-jep-hijeshi-oqeanit"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 22:34

Nader i jep hijeshi oqeanit

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 22:34

Brooks Nader ka treguar asetet e saj teksa është dalë nga ujërat oqeanit me bikine në Miami

Brooks Nader është parë duke marrë diell dhe notuar në thellësi të oqeanit në Miami, teksa ekspozon gjoksin e saj.

Lexo Edhe:

Modelja 26 vjeçare e Sports Illustrated është parë duke dalur nga ujërat e nxehta teksa ka pasur të veshur bikine.

Ajo ka treguar se mbetet njëra prej modeleve më të kërkuara në Amerikë. /GazetaExpress/