'Na ndryshove jetën', Emi bën 1-muajshe, Jonida Vokshi i bën dedikimin më emocionues - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/07/2020 15:13

‘Na ndryshove jetën’, Emi bën 1-muajshe, Jonida Vokshi i bën dedikimin më emocionues

Rozë

Gazeta Express

18/07/2020 15:13


Një muaj më parë erdhi ne jete vogelushja e Jonides dhe Besnikut. Cifti i vendosen princeshes emrin Emi dhe gjate kesaj kohe nuk i kane kursyer fotot me vogelushen ne rrjete sociale, por duke u kujdesur per privatesine e saj.

Diten e sotme, behet 1 muaj qe kur Emi erdhi ne jete dhe Jonida i ka kushtuar te bijes nje dedikim emocionues.

“Ti erdhe në jetët tona si sot një muaj më parë për t’i ndryshuar rrenjësisht ato. Muaji më i bukur i jetës sime. Na ke bërë njerëzit më të lumtur të botës o Em! E vogla jonë ti”, ka shkruar Jonida krah fotos ku duket se i ka duart e bashkuara me vogëlushen.