Muriqi starton për Lazion - Gazeta Express
string(27) "muriqi-starton-per-lazion-2"

Futboll

Gazeta Express

18/01/2022 16:50

Me i fundit

Muriqi starton për Lazion

Futboll

Gazeta Express

18/01/2022 16:50

Vedat Muriqi do të startojë për Lazion në ndeshjen e sontme në Kupën e Italisë ndaj Udineses.

Ndeshja zhvillohet në Stadio Olimpico me fillim nga ora 17:30 dhe është e vlefshme për 1/8 e finales së Coppa Italia.

Lexo Edhe:

Vedat Muriqi pas shumë kohësh do të startojë për ekipin italian, shkruan Gazeta Express.

Qendërsulmuesi kosovar në katër ndeshjet e fundit të Lazios nuk e zhvilloi asnjë minutë.

Sipas të gjitha gjasave, ai do të ndryshojë ambient këtë afat kalimtar, me CSKA Moscow ekipin më të interesuar për shërbimet e tij. /Gazeta Express/