Munishi: Lojtarët po pritojnë me u gëzu kur po e japin gol, krejt po i shohim - Gazeta Express
string(75) "munishi-lojtaret-po-pritojne-me-u-gezu-kur-po-e-japin-gol-krejt-po-i-shohim"

Munishi: Lojtarët po pritojnë me u gëzu kur po e japin gol, krejt po i shohim

Futboll

Gazeta Express

27/05/2024 0:05

Trajneri i njohur kosovar dhe analisti i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi ka reaguar ashpër për gjendjen e futbollit kosovar.

Ai tha se po i shohim të gjitha gjërat, teksa u shpreh se lojtarët po përtojnë me u gëzu kur po shënojnë gol, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

“Integriteti dy xhirot e fundit ka qenë zero. Edhe ma herët disa ndeshje. Tash po i kemi edhe në televizor. Përpara nuk i shihshim. Po jepet goli m’u siguru ekzistenca, po jepet goli për titull, krejt po i shohim. Gëzimi i lojtarit unë e njoh ndeshja çfarë është. Po pritojnë edhe me u gëzu. Pritojke edhe me ia cak. Çka me fol më tutje”, tha Munishi. /Gazeta Express/