Muçi shënon kundër Aston Villas - Gazeta Express
string(31) "muci-shenon-kunder-aston-villas"

Futboll

Gazeta Express

21/09/2023 19:27

Muçi shënon kundër Aston Villas

Futboll

Gazeta Express

21/09/2023 19:27

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Ernest Muçi është bërë protagonist sonte

Skuadra e shqiptarit, Legia Varshava luan kundër Favoritit të grupit në Ligën e Konferencës, Aston Villa.

Lexo Edhe:

Klubi anglez, edhe pse i favorizuar është duke e humbur këtë ndeshje me rezultat 2-2.

Muçi e shënoi golin e dytë për Legian ku paraprakisht kishin shënuar Wszolek (3’) për ekipin e tij kurse për Aston Villën shënoi Duran (6’) dhe Digne (39’) . /GazetaExpress/