MSI lanson kartelat grafike GeForce RTX™ Series – rezervo tani në Gjirafa50 - Gazeta Express

MSI lanson kartelat grafike GeForce RTX™ Series – rezervo tani në Gjirafa50

Gazeta Express

17/09/2020 17:55

Kompania e famshme e produkteve gaming, MSI, në bashkëpunim me NVIDIA, ka nxjerr në treg kartelat më të reja grafike të serisë GeForce RTX™ 3080 & 3090. Të fuqizuara nga arkitektura RTX e gjeneratës së dytë të NVIDIAs, me bërthama RT të reja, bërthama Tensor, dhe multi-procesorë streaming, seria e kartelave GeForce RTX™ 3080 & 3090, sjell grafikën më realistike dhe veçoritë më të reja të AI për të gjithë fansat e gamingut dhe krijuesit e ndryshëm.

Fansat e shumtë të botës së gamingut, këtë seri të kartelave grafike të kërkuara në gjithë botën, tani mund ti porosisin edhe në Kosovë, duke i rezervuar në dyqanin më të madh online të teknologjisë në vend dhe partnerin zyratar të MSI për Kosovë, Gjirafa50 – duke klikuar KËTU

Për të mësuar më shumë, dhe për të rezervuar tani serinë fantastike të kartelave grafike GeForce RTX™ 3080 & 3090, vizitoni uebfaqen www.gjirafa50.com, apo klikoni KETU.

Gjirafa50.com është dyqani më i madh online i teknologjisë në Kosovë me mbi 60.000 produkte, nga brendet më të njohura të teknologjisë. Po ashtu, Gjirafa50 është partner zyrtar i MSI për Kosovë. Të gjitha produktet në Gjirafa50 janë origjinale, dhe me garancion nga prodhuesi. Po ashtu, të gjitha produktet vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni pasi e pranoni produktin me para në dorë, apo me kartelë bankare deri në 12 këste.

Nëse ju duhet ndihmë rreth porosisë online, atë mund ta merrni përmes chat-it në www.gjirafa50.com, apo numrit të telefonit +383 45 101 953.

Gjithashtu, mund të na vizitoni në showroom-in tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.