Mozzik tregon momentin se kur qau për herë të fundit - Gazeta Express
string(52) "mozzik-tregon-momentin-se-kur-qau-per-here-te-fundit"

Mozzik tregon momentin se kur qau për herë të fundit

TV/Film

Gazeta Express

29/04/2022 23:15

Mozzik ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Më lër të flas” me autor Donald dhe Romeo Veshaj

Fillimisht ai ka bërë një performancë ku ka kënduar disa këngë dhe mandej është intervistuar nga dy binjakët.

Lexo Edhe:

“Para pandemisë babi im pësoi sulm në zemër. Doktori më dha letrën që të firmosja që mbaja përgjegjësi nëse ai humbte jetën. Aty qava por jo shumë se më vinte turp nga vetja”, tha Mozik pasi është pyetur për momentin e fundit kur është përlotur.

Kujtojmë se mysafiri i parë i ftuar në këtë emision ishte Lori Hoxha. /GazetaExpress/