Mozzik prezanton “bishën”: Dikur ishte ëndërr, sot parkohet në garazhë time - Gazeta Express
string(71) "mozzik-prezanton-bishen-dikur-ishte-enderr-sot-parkohet-ne-garazhe-time"

Yjet

Gazeta Express

25/08/2023 21:26

Mozzik prezanton “bishën”: Dikur ishte ëndërr, sot parkohet në garazhë time

Yjet

Gazeta Express

25/08/2023 21:26

Reperi Mozzik ka vite që bën një jetë luksoze

Reperi kosovar ka qenë vazhdimisht në kulm të karrierës së tij këto vitet e fundit.

Lexo Edhe:

Pos muzikës, janë të njohura edhe tregimet e tij për fëmijërinë e vështirë që e ka pasur – madje në një rast ai tregonte se si me 2 euro kishte ardhur në Prishtinë.

Por, tani si duket pasuria e tij ka arritur në një nivel tjetër dhe se ai më nuk shëtitet me dy euro por me makinë që momentalisht çmimi i saj sillet nga 125 500 euro në 562 275 euro – edhe pse Mozzik e ka rritur paksa çmimin e makinës duke thënë se ajo kushton 600 mijë euro.

“U kon Andërr dikur , veç sot parkohet n’garazhë ! Thanks God ☝🏻 #rollsroyceghostblackbadge #2023 #00 #600k”, ka shkruar ai poshtë fotografisë me makinën që duket se e ka blerë së fundi. /GazetaExpress/