Mozzik me Mercedesin e tij ndalohet nga Policia e Kosovës - Gazeta Express

Mozzik me Mercedesin e tij ndalohet nga Policia e Kosovës

Rozë

Gazeta Express

08/09/2020 18:12

Mozzik është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Reperi Mozzik gjatë ditës së sotme është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, reperi shihet pranë veturës së tij Mercedes G63 AMG, ndërsa bashkë me të është dhe një nga miqtë e tij, Grajqa, me të cilin ai ka publikuar dhe disa fotografi në rrjete sociale.

Të dy personat në fjalë shihen të jenë pa maska, ndërsa Mozzik në një moment shfaqet duke biseduar në telefon./gazetablic