Mozzik i drejton një kërkesë Dua Lipës - Gazeta Express
string(38) "mozzik-i-drejton-nje-kerkese-dua-lipes"

Rozë

Gazeta Express

06/08/2022 11:21

Mozzik i drejton një kërkesë Dua Lipës

Rozë

Gazeta Express

06/08/2022 11:21

Reperi i njohur kosovar, Mozzik, i është drejtuar me një kërkesë këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës, shkruan Express.

Në postimin që ka etiketuar edhe artisten ai i ka kërkuar asaj dhe babait, Dukagjin Lipës të vizitojnë Prekazin.

Lexo Edhe:

“Dua jam shume krenar me gjitha arritjet tua vazhdo para je me e mira. Kto dite qe jeni Kosove vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik.