Mozzik flet për lidhjen me Lotinën: Gjëja më e bukur që m’ka ndodh, moti i kam shkru - Gazeta Express
string(81) "mozzik-flet-per-lidhjen-me-lotinen-gjeja-me-e-bukur-qe-mka-ndodh-moti-i-kam-shkru"

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 17:15

Mozzik flet për lidhjen me Lotinën: Gjëja më e bukur që m’ka ndodh, moti i kam shkru

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 17:15

Romanca e Mozzik-ut dhe Lotinës është përfolur shumë në shtypin rozë edhe pse dyshja asnjëherë s’bëri ndonjë deklaratë publike përveç postimeve në rrjete sociale.

Por reperi ka folur rreth lidhjes së tij të re duke u shprehur se nuk është fejuar, por se është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në jetë.

Lexo Edhe:

“Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28-vite jetë. Ndjesia se jam shumë mirë dhe shumë happy”, ka thënë Mozzik në një intervistë në emisionin “Reload” në TV Dukagjini.

Mozzik tha se Lotinës i shkroi “moti”.