Mozzik dhe Era Istrefi bëhen bashkë për një duet - Gazeta Express
string(48) "mozzik-dhe-era-istrefi-behen-bashke-per-nje-duet"

Rozë

Gazeta Express

29/07/2022 21:43

Mozzik dhe Era Istrefi bëhen bashkë për një duet

Rozë

Gazeta Express

29/07/2022 21:43

Siç duket hitet për këtë verë nuk kanë të ndalur.

Një hit, bashkarisht, pritet ta sjellin Era Istrefi e Mozzik. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë Mozzik, i cili postoi një fotografi bashkë me Erën.

Lexo Edhe:

“Po vjen Era Mozz, a jeni gati”, ka shkruar Mozzik.