Mourinho ndërpret konferencën, shkak janë lojtarët e Romës - Gazeta Express
string(57) "mourinho-nderpret-konferencen-shkak-jane-lojtaret-e-romes"

Futboll

Gazeta Express

26/05/2022 0:55

Mourinho ndërpret konferencën, shkak janë lojtarët e Romës

Futboll

Gazeta Express

26/05/2022 0:55

Pas fitores përballë Fejnordit dhe festës së trofeut, trajneri i Romës, Zhoze Murinjo, iu drejtua dhomës së konferencës, për të thënë fjalët e tij pas ndeshjes.

Duket se kjo konferencë nuk shkoi ashtu siç 59-vjeçari e priste, pasi lojtarët e tij menduan t’i bënin një “surprizë”.

Lexo Edhe:

Nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, shikohet se si futbollistët verdhekuq shkojnë dhe i bëjnë një dush me shampanjë Murinjos.

Klikoni këtu mund ta shikoni videon