Motrat Gale, “çmendin” Londrën me një dalje të tyre - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 20:39

Motrat Gale, “çmendin” Londrën me një dalje të tyre

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 20:39

Yjet e Love Island, dy motrat Jess dhe Eve Gale kanë pasur një paraqitje tepër me stil në Londër mbrëmë

Eve Gale ka pasur të veshur një korset derisa ajo është parë në shoqërinë e motrës së saj binjake.

Lexo Edhe:

Ato morën famë gjatë serisë së vitit 2020 të Love Island.

Jess dhe Eve Gale (22) kanë vazhduar që të shkëlqejnës me paraqitjet e tyre plot stil dhe këtë e kanë bërë edhe në një dalje në Mayfair të Londrës të mërkurën.

Derisa Eve ka treguar këmbët dhe ka pasur të veshur pantallona të shkurtër fermerkë, Jess ishte më glamurosë pasi që ka pasur një palë pantallona për trup ngjyrë të bardhë dhe të zezë. /GazetaExpress/