Motra e Duas modele, kështu e promovon ajo - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

09/12/2019 23:44

Motra e Duas modele, kështu e promovon ajo

Ballina

Gazeta Express

09/12/2019 23:44

Derisa Dua Lipa tashmë ka përfunduar me sukses në botën e muzikës, rrugës së famës, por në një lami tjetër, është duke shkuar edhe motra e saj më e vogël Rina Lipa

Këngëtarja kosovare, e disa hiteve botërore është duke vazhduar me suksesin e saj në botën e muzikës, sidomos të asaj pop.

Por, Dua Lipa sot ka marrë një mision tjetër, promovimin e motrës së saj Rina si modele.

“Princesha ime e vogël Rina Lipa në fotosesion për Red Valentino dhe Sharna Osbourne. Krenare me ty”, ka shkruar Dua.

Kujtojmë se Rina që më parë ka treguar se synon për të bërë karrierë si modele.

Ndërkohë pas disa koncerteve, Dua për momentin është në Los Angeles ku edhe ka postuar disa foto të nxehta nga ky vend. /GazetaExpress/