Motra e Dardan Molliqajt martohet me ish-deputetin e LVV-së - Gazeta Express
string(59) "motra-e-dardan-molliqajt-martohet-me-ish-deputetin-e-lvv-se"

Rozë

Gazeta Express

05/07/2022 16:25

Motra e Dardan Molliqajt martohet me ish-deputetin e LVV-së

Rozë

Gazeta Express

05/07/2022 16:25

Ish-deputeti i Vetëvendosjes, Driton Çaushi dhe Leonida Molliqaj kanë bërë të ditur se ditën e sotme i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e kanë bërë të ditur çifti përmes disa fotografive në rrjetin social “Facebook”.

Lexo Edhe:

“Sot kurorëzuam dashurinë tonë të madhe”, ka shkruar Molliqaj.

Ndryshe, Leonida është motra e kryetarit të PSD-së, Dardan Molliqajt, i cili vite më parë ishte larguar nga VV-ja.

Njësoi kishte vepruar edhe Çaushi i cili në 2018-të ishte larguar nga Lëvizja Vetëvendosje për t’iu bashkuar më pas PSD-së.