Moti sot, temperaturat deri në 15 gradë - Gazeta Express
string(38) "moti-sot-temperaturat-deri-ne-15-grade"

Moti sot, temperaturat deri në 15 gradë

Lajme

Gazeta Express

22/02/2024 7:25

Sot ne Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale siç njofton MeteoKosova prej 12 deri në 15 gradë.

Lexo Edhe:

Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, kryesisht në regjionin e Gjakovës dhe Malishevës, me shpejtësi prej 15-55 km/h.