Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Gazeta Express
string(35) "moti-sot-ne-maqedonine-e-veriut-113"

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Ballina

Gazeta Express

29/05/2023 9:46

Moti sot paradite do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite jostabil, me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 15, ajo maksimale do të arrij prej 21 deri në 28 gradë.

Lexo Edhe:

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, pasdite në disa pjesë të luginës do të jetë me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar.

closevolume_off
Temperatura minimale do të ulet në 13, ajo maksimale do të arrij në 26 gradë Celsiusë.