Moti sot në Maqedoni - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

27/11/2020 12:45

Moti sot në Maqedoni

Ballina

Gazeta Express

27/11/2020 12:45

Në mëngjes parashihet mjegull e radiacionit, kjo si pasojë e rënies së temperaturave gjatë natës dhe insolacionit gjatë ditës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga verilindja.