Mot i keq në Sarandë, ndërron jetë 22 vjeçari, i rrëzohet tenda e kalçetos - Gazeta Express
string(72) "mot-i-keq-ne-sarande-nderron-jete-22-vjecari-i-rrezohet-tenda-e-kalcetos"

Shqiperi

Gazeta Express

04/07/2022 21:45

Mot i keq në Sarandë, ndërron jetë 22 vjeçari, i rrëzohet tenda e kalçetos

Shqiperi

Gazeta Express

04/07/2022 21:45

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme 22-vjeçari në Sarandë Armando Kazma, i cili u dëmtua pasi stuhia rrëzoi tendën e një kalçetoje në Sarandë.

I riu nuk ka mundur tju shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital

Lexo Edhe:

NJOFTIMI I POLICISE

Në vijim të informacionit paraprak për rrëzimin e tendës së një kalçetoje sportive, ku si pasojë u dëmtua shtetasi A. K., 22 vjeç, ju informojmë se si pasojë e dëmtimeve të marra, ky shtetas ndërroi jetë në spital.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.