Moss përsëri e zhveshur, ruan modestinë me duar - Gazeta Express

Moss përsëri e zhveshur, ruan modestinë me duar

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 20:28

Lottie Moss e ka ruajtur modestinë me duar derisa është shfaqur e zhveshur në fotografitë e fundit. Ajo po ashtu zyrtarisht ka lajmëruar se i është bashkuar OnlyFans

Kohëve të fundit ajo mori vendimin e saj që ti bashkohet faqes erotike, Only Fans.

Lexo Edhe:

Lottie Moss ka ngritur temperaturat derisa ka postuar foto tepër të nxehta në Instagram, përfshirë një foto të zhveshur.

Modelja 23 vjeçare duket sensacionale derisa ka pasur të veshur bikine të vogla ngjyrë rozë kurse ka treguar edhe trupin e saj të tonifikuar dhe asetet e saj seksi. /GazetaExpress/