Mosmarrëveshje për vend parkimi, tetovari sulmoi fizikisht fqinjin e tij të moshuar - Gazeta Express
string(82) "mosmarreveshje-per-vend-parkimi-tetovari-sulmoi-fizikisht-fqinjin-e-tij-te-moshuar"

Ballina

Gazeta Express

05/10/2022 14:41

Mosmarrëveshje për vend parkimi, tetovari sulmoi fizikisht fqinjin e tij të moshuar

Ballina

Gazeta Express

05/10/2022 14:41

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se një 30-vjeçar nga Tetova ka sulmuar fqinjin e tij për shkak të një mosmarrëveshje për një vend parkimi.

“Shtatëdhjetë e gjashtë vjeçari S.A. nga Tetova dje (04-tetor) në ora 11:10 në SPB Tetovë ka raportuar se njëzet minuta më parë është sulmuar fizikisht para shtëpisë së tij nga fqinji i tij M.S. (30), për shkak të keqkuptimeve rreth vend parkimit. Së shpejti, M.S. është ndaluar dhe ndaj tij është përgatitur parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

Lexo Edhe: