“Mos shpejto të arrish aksidentin”, policia nxjerr pamjet: Shpejtësi e frikshme, shoferi kapet me 221 km/h - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/12/2019 8:50

“Mos shpejto të arrish aksidentin”, policia nxjerr pamjet: Shpejtësi e frikshme, shoferi kapet me 221 km/h

Ballina

Gazeta Express

12/12/2019 8:50

Policia ka ndaluar gjate nates nje drejtues automjeti i cili udhetonte me nje shpejtesi te frikshme ne aksin Sauk – Teg. 

Ne videon qe e shperndan vete policia, shoferi udhetonte me 221 km/h.

“Shpejtësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,? por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës?”- apelon policia. 

NJOFTIMI 

Radari ? dhe polici?‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg,?✈✈✈✈???❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,? por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës?

Stop shpejtësisë,? stop shpejtësisë,? stop shpejtësisë?

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një? destinacion të sigurt.

?????

Mos shpejto të arrish aksidentin!

rrugore