Morena vazhdon dedikimet për shokun e saj - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/09/2021 20:23

Morena vazhdon dedikimet për shokun e saj

Yjet

Gazeta Express

17/09/2021 20:23

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka vazhduar dedikimet për shokun e saj, i cili humbi jetën pas një sëmundje të rëndë

Bukuroshja kosovare edhe sot ka bërë një dedikim derisa vazhdon ta vajtojë për humbjen e mikut të saj të ngushtë.

Lexo Edhe:

“Sepse në këtë botë të gjithë na njihnin neve kështu, ku vetëm Zoti mund të na ndajë… Siç thoshim ne: “Deri në frymën e fundit” dhe fatkeqësisht kjo ndodhi. Pusho në paqe, engjëll!”, ka shkruar Morena.

View this post on Instagram

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Kujtojmë se Morena e kishte shok të ngushtë, Eronit Sermaxhaj, i cili kishte kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë, e cila ia mori jetën. /GazetaExpress/