Morena tregon ngjyrën që mori në pushime, provokon duke ngritur bluzën lart - Gazeta Express

Morena tregon ngjyrën që mori në pushime, provokon duke ngritur bluzën lart

Rozë

Gazeta Express

05/07/2020 16:36

Morena fotografoi trupin nga afër, duke treguar ngjyrën që ka marrë.

Morena Taraku komentohet shumë edhe për linjat trupore, për të cilat kujdeset edhe në palestër.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, ku ul pantallonat posht dhe ngrit bluzën sipër, për të treguar fizikun e përsosur.

Këngëtarja ka treguar ngjyrën prej çokollate që e ka marrë në pushime dhe dukej në formën më të mirë.

Pas “F**k your location”, Morena pritet të kthehet me këngë të re, ajo ka paralajmëruar një duet me Stresin. /Lajmi.net/