Morena tregon më shumë se duhet në foton e fundin - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 1:10

Morena tregon më shumë se duhet në foton e fundin

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 1:10

Morena Taraku ka vazhduar të bëjë foto provokuese nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku vazhdon të jetë atraktive por edhe provokuese në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Ajo në një foto të fundit ka treguar këmbën e saj derisa tregon më shumë se duhet të pasmet e saj.

Bukuroshja kosovare po vazhdon që krahas modelimit dhe këngës të merret edhe me biznes, të cilën gjë asnjëherë nuk e ka harruar ta thotë.

Kujtojmë se Morena ka disa vite që karrierën e saj po e zhvillon në Turqi. /GazetaExpress/