Morena, transparente në foton e fundit - Gazeta Express
string(37) "morena-transparente-ne-foton-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:42

Morena, transparente në foton e fundit

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:42

Morena Taraku di të tërheq vëmendjen gjithmonë në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare edhe sonte ka postuar mjaft provokative në rrjetet sociale.

Morena ka pasur të veshur një fustan të zi transparent, tipik për verë.

Bukuroshja shfaqet me një grim më të lehtë në këtë foto, me flokë të lëshuar në krah dhe si aksesorë ka vathë të mëdhenj të rrumbullak, të cilët i ka edhe në duar.

Morena është përfolur kohëve të fundit edhe në mediat turke, të cilat kanë shkruar se ajo ka filluar lidhjen me këngëtarin turk Berdan Mardini.

Këngëtarja, ende nuk ka deklaruar ndonjë gjë në lidhje me këtë lidhje. /GazetaExpress/